Kartki okolicznościowe

Karki okolicznościowe cieszą się dużą popularnością, gdyż są niezastąpionym dodatkiem podczas urodzin, świąt, imienin, ślubu. Ich powszechność wpłynęła jednak na komercję, stąd coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych kartek dostępnych w każdym sklepie, a ich miejsce zajmują spersonalizowane i oryginalne kartki okolicznościowe wykonywane na zamówienie.

Jak wykorzystać kartkę okolicznościową?

Kartka może służyć jako dodatek do upominku lub stanowić opakowanie na pieniądze, które wręcza się podczas uroczystości. To również forma pamięci podczas corocznych świąt. Kartki świąteczne to najlepsza forma pokazania bliskim szacunku i serdeczności. Kartki okolicznościowe wręczane są podczas uroczystości i stanowią pamiątkę na lata. Kartki okolicznościowe

Druk kartek okolicznościowych

Kartki okolicznościowe mają zastosowanie zarówno w codzienności, jak i w biznesie. Jako iż jest to produkt drukarski, musi być wykonany z największą starannością i estetyką. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, by finalnie kartka była efektowna i wyróżniała się spośród innych. Służymy również fachową radą w zakresie doboru materiału do wydruku, technik i metod uszlachetniania. Posiadamy szeroki wybór ozdobnych papierów, a oferowane przez nas podłoża cechują się wyrazistymi barwami.

Z jakiej okazji wręcza się kartkę okolicznościową?

Tradycja wręczania kartek podczas świąt nieco przygasła. Jednak od kilku lat zainteresowanie kartkami ponownie wzrosło, głównie za sprawą zmiany formy prezentowania treści. Dawne, tradycyjne i mało interesujące motywy zniknęły, a pojawiły się piękne i spersonalizowane karki dostosowane do najróżniejszych okazji. Kiedy wręczyć kartkę?

Nie tylko wykonamy dla Ciebie wydruk, ale służymy również fachową pomocą i doradztwem. Zapoznaj się z naszą ofertą.