ROBIMY INTERNETY

Zawsze z pełnym zaangażowaniem.

Tworzymy nowoczesne i dopracowane strony internetowe, które w użyteczny sposób przekazują użytkownikowi niezbędne. Na każdym etapie pracy w centrum znajduje się biznes klienta i rynek na którym funkcjonuje. Pracujemy dla Ciebie, abyś mógł efektywnie konkurować na rynku.

Nasze projekty najchętniej opieramy o system CMS WordPress, który jest zarówno przystępny w użytkowaniu dla osób bez doświadczenia w zarządzaniu stronami, jak i potężny w konfiguracji dla profesjonalisty. Dzięki niemu tworzymy aplikacje internetowe, strony firmowe, portfolia i sklepy. Tworzone przez nas systemy są w pełni personalizowane i unikalne. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz łatwość w przyszłej rozbudowie serwisu.

8 KROKÓW DO PROFESJONALNEJ PLATFORMY INTERNETOWEJ

Spotkanie start-up

Zrozumienie biznesu klienta to podstawa rozpoczęcia współpracy. Musimy poznać cele biznesowe stawiane przed platformą oraz wymagania zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Tworzymy brief, który przekładamy następnie na konkretne rozwiązania programistyczne.

Schemat architektury informacji

Ustalamy nazwy podstron oraz wzajemne zależności między sekcjami serwisu. Struktura, którą opracowujemy w tym kroku będzie podstawą budowy serwisu internetowego i musi być dopracowana w 100%.

Makieta funkcjonalna

Projektant interfejsu szkicuje makietę strony, której akceptacja jest punktem wyjściowym do dalszych prac. Na tym etapie można omówić główny szkielet strony oraz wprowadzić niezbędne modyfikacje.

Projekt graficzny

Najbardziej oczekiwany przez moment – prezentacja finalnego wyglądu strony. Wybór czcionek, grafik, ustawienia nagłówków i modułów strony. Tutaj jest najwięcej dyskusji i konieczność kompromisu.

Tworzenie stylu strony

Do walki wkracza nasz zespół Front-end deweloperów. Kodują wygląd strony, odwzorowując projekt graficzny. Ze względu na wielkości ekranów finalny wygląd strony może się nieznacznie różnić od projektu graficznego.

Konfiguracja CMS

Jeden z bardziej skomplikowanych etapów. Staramy się tak skonfigurować system zarządzania treścią aby pracownicy klienta mogli w prosty sposób zarządzać stroną. Strony zawsze tworzymy tak, aby większość ich elementów była łatwo konfigurowalna.

Testowanie

Po przygotowaniu strony następuje faza testów, w czasie której wyeliminowane zostają wszelkie błędy i wprowadzone zostają uwagi klienta. Jedna z najbardziej czasochłonnych faz, kluczowa dla poprawnego funkcjonowania serwisu. Cierpliwość i konsekwencja najważniejsza.

Wdrożenie

Wielki dzień! Uruchamiamy serwis oraz szkolimy klienta jak zarządzać stroną. Wyłącznie dla naszych partnerów posiadamy ekskluzywną ofertę hostingową. Później rozpoczynamy wspólną walkę o generowanie ruchu.

PORTFOLIO WDROŻEŃ

POTRZEBUJESZ WSPARCIA W TWORZENIU LUB PRZEBUDOWIE STRONY?