POZYCJONOWANIE SEO/SEM

Lubimy zaszczycić strony.

Doświadczenie, rozbudowane zaplecze techniczne oraz branżowa intuicja pozwalają w efektywnie realizować strategię pozycjonowania stron w sieci. Naszym celem jest wypromowanie Twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google na najwyższe pozycje, abyś mógł cieszyć się zainteresowaniem internautów oraz zdobywać klientów. Pozwól nam poznać swój biznes, a my zaproponujemy adekwatne do celu narzędzia. Dla jednych marek rozwiązaniem jest SEO i content marketing, natomiast dla innych szybki zwrot z inwestycji będzie możliwi dzięki Google AdWords (Display Network, Merchant Center, Gmail Sponsored Promotions i YouTube).

Analiza fraz kluczowych

Pierwszy i najważniejszy krok strategii pozycjonowania witryny. Prawidłowo dobrane frazy gwarantują stabilny wzrost pozycji strony w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na zwiększone zainteresowanie stroną, wzrost obrotów i budowanie marki lidera. Wieloletnie doświadczenie, dokładna analiza konkurencji i narzędzia od samej firmy Google pozwalają nam dobierać frazy, które najlepiej wpłyną na rozwój pozycjonowanej witryny.

Optymalizacja strony internetowej

Kolejny krok w budowaniu wysokich pozycji stron naszych klientów. Sam dobór fraz kluczowych nie wystarczy – pozycjonowana witryna musi spełniać wymogi nie tylko algorytmów wyszukiwarki internetowej, ale przede wszystkim powinna być wygodna dla użytkowników. Kierujemy się zasadą budowy dla ludzi, nie robotów wyszukiwarek. Usabillity Twojej strony zawsze pozostaje dla nas priorytetem, a wraz ze zwiększeniem jej użyteczności dla odwiedzającej ją społeczności, wzrasta zainteresowanie nią przez wyszukiwarkę internetową. Podwójne zwycięstwo!

Strategia linkowania

Bez odnośników do Twojej strony nie ma wysokich pozycji. Nie działamy jednak jak większość – linki które pozyskujemy zawsze są z wysokiej jakości, znanych katalogów internetowych (WP, Onet, Interia), lub naszych własnych zapleczy, nad którymi sprawujemy pełną kontrolę. Dzięki temu możesz być spokojny, że Twoja strona nie zostanie zaatakowana odnośnikami z chińskiej farmy! Potrafimy sobie również radzić z tego typu sytuacjami i pomożemy w wyczyszczeniu strony z niechcianych linków.

CENNIK

W 1CONTENT staramy się elastycznie podchodzić do budżetów oraz celów biznesowych. Pomimo, że pozycjonowanie jest długotrwałym i złożonym procesem, nasze umowy są mało skomplikowane. Nie stosujemy kilku miesięcznych okresów wypowiedzenia, również nie odłączamy klientów od wygenerowanych linków po wygaśnięciu umowy. Każdego miesiąca przesyłamy raport z listą wykonanych zadań oraz raportem z pozycji.

Wszelkie podejmowane przez nas działania opieramy o przejrzysty system finansowania strategii – możesz zdecydować się na określony budżet na poszczególne pozycje fraz, umowę abonamentową lub opcję hybrydową, z niewielką opłatą stałą i budżetem na pozycje.

Starter

290/mies.
 • raport raz miesięcznie
 • wsparcie mailowe
 • 10 godzin pracy nad optymalizacją strony i linkami
 • brak optymalizacji treści

Premium

990/mies.
 • raport raz w tygodniu
 • wsparcie mailowe
 • 45 godzin pracy nad optymalizacją strony i linkami
 • pełna optymalizacja treści
 • wsparcie telefoniczne
 • cykliczne spotkania w siedzibie klienta

Enterprise

budżet indywidualny
 • plan ustalony indywidualnie według wskazanego przez klienta budżetu
 • łączenie działań SEO, SEM oraz content marketingu
 • pakiet prac programistycznych
 • moderowanie social media
 • produkcja filmowa
 • możliwość rozliczenia SEO za frazy
zapytaj o wycenę

Jeżeli oczekujesz natychmiastowych efektów reklamy internetowej, przejrzystej i profesjonalnie dobranej strategii działania i nie idziesz w tych kwestiach na żadne kompromisy – pozwól 1content zadbać o strategię reklam Google Adwords!

Google Adwords to nowoczesny, innowacyjny i pewny system reklamy internetowej. Odnośniki do Twojej strony pojawią się ponad organicznymi wynikami wyszukiwania lub po prawej stronie wyników, zostaną wyróżnione i z pewnością zauważone przez potencjalnych klientów. Zawsze będziesz widoczny na te słowa kluczowe, na których najbardziej Ci zależy – bez żadnych wyjątków!

Strategia linków sponsorowanych pozwala na dowolne zarządzanie budżetem kampanii, wybór regionu w którym mają się wyświetlać reklamy, czas wyświetlania i grupę docelową, następnie skonfigurujemy kampanie do Twoich wymagań i potrzeb.

PEWNOŚĆ

Google Adwords jest doskonałym uzupełnieniem przyjętej strategii pozycjonowania serwisu. Być może pozycjoner odradził niektóre z fraz kluczowych ze względu na konkurencję czy zbyt niską tematyczność serwisu? Dzięki linkom sponsorowanym, możesz promować się również na nie i wyprzedzić konkurencję, nie zmieniając zupełnie nic w swojej witrynie! Nie dotkną Cię również wahania pozycji i zmiany algorytmów – masz pewność, że zawsze będziesz widoczny.

UNIWERSALNOŚĆ

Google Adwords pozwala na bardzo łatwą zmianę przyjętej strategii. Nie ważne, czy pragniesz zacząć promować nowe produkty, całkowicie zmieniasz ofertę czy po prostu uważasz strategię za zbyt mało efektywną – zupełnie nowe podejście można zastosować natychmiastowo!

POSTAĆ

Reklama ma postać krótkiego, konkretnego tekstu zachęcającego do podjęcia współpracy/wejścia na stronę. Nie ma tu miejsca na domysły, a my jako specjaliści od content marketingu zapewniamy najwyższy poziom usług w tej kwestii. Zawsze w mistrzowski sposób dopasujemy treść reklamy do zawartości strony i przyjętej strategii!

POZYCJA

Reklamy domyślnie wyświetlają się nad naturalnymi wynikami wyszukiwania. Co to znaczy dla Ciebie? Dzięki odpowiednio dobranej strategii Google Adwords możesz natychmiastowo, bez pracy nad stroną dotrzeć do społeczności będącej Twoim celem marketingowym.

RAPORTOWANIE

Doskonałe narzędzia mierzenia i raportowania skuteczności reklamy pozwolą na bieżąco monitorować postępy kampanii i dadzą Ci obraz osiąganej skuteczności. Informacja to potęga, a z Google Adwords wszelkie niezbędne wskaźniki masz na wyciągnięcie ręki.

SKUTECZNOŚĆ

Elastyczny tryb dopasowania wyszukiwania pozwoli Ci się skupić na tym, co naprawdę ważne w reklamie, czyli precyzyjnemu pozyskiwaniu klientów. Nie ważne, czy fraza jest szczegółowa, czy może opisuje szerokie spektrum produktów – reklama w obu przypadkach pozostaje skuteczna.

CENA

Z Google Adwords za reklamę płacisz zawsze dokładnie tyle, ile chcesz. Przeznaczasz określony budżet na kliknięcia i obserwujesz skuteczność kampanii – to takie proste! Każde kliknięcie pobiera określoną pulę pieniędzy z budżetu, a kiedy ten się skończy, nic nie stracisz i możesz przeznaczyć nowy, na nową kampanię. Dodatkowo ceny z czasem maleją a kampania będzie coraz tańsza, dzięki czemu Twoja marka przy określonym budżecie będzie promowana przez dłuższy czas!